Rekordy Klubu Dziewcz±t

 

  18 lat 17 lat 16 lat 15 lat 14 lat 13 lat 12 lat 11 lat 10 lat 9 lat 8 lat
dow  50

0;26,66

0;26,75

0;26,75

0;26,75

0;27,65

0;28,11

0;29,37

0;30,71

0;32,69

0;37,04 0;42,08
 

Szula Paulina -09

Wojtyczka J. -00

Wojtyczka J. -00

Wojtyczka J. -00

Wojtyczka J. -99

Wojtyczka J. -98

Wojtyczka J. -97

Zielińska A. -97

Fijałkowska M.- 00

Wojtyczka J. -94 Poradzisz M. -92
100

0;57,28

0;57,28

0;57,28

0;57,28

0;58,94

1;01,54

1;03,68

1;07,73

1;15,06

1;25,94 1;44,09
 

Wojtyczka J. -00

Wojtyczka J. -00

Wojtyczka J. -00

Wojtyczka J. -00

Wojtyczka J. -99

Wojtyczka J. -98

Wojtyczka J. -97

Wojtyczka J. -96

Wojtyczka J. -95

Fijałkowska M. -99 Triner P. -98
200

2;05,68

2;05,68

2;05,68

2;05,68

2;10,13

2;11,92

2;19,78

2;32,87

2;49;52

3;15,39 4;33,83
 

Wojtyczka J. -00

Wojtyczka J. -00

Wojtyczka J. -00

Wojtyczka J. -00

Wojtyczka J. -99

Wojtyczka J. -98

Wojtyczka J. -97

Zielińska A. -97

Fijałkowska M.- 00

Fijałkowska M.-99 Szlachta A-2011
400

4;30,53

4;30,53

4;32,40

4;35,30

4;41,39

4;47,70

5;01,24

5;27,76

6;08,72

7;05,15 7;53,93
 

Piasecka M -08

Piasecka M -08

Czylok A. -96

Dybała D. -00

Dybała D. -99

Wojtyczka J. -98

Dybała D. -97

Wojtyczka J. -96

Konieczny A.  -86

Fijałkowska M. -99 Poradzisz M. -92
800

9;05,84

9;13,14

9;26,14

9;28,30

9;41,94

10;01,51

10;22,59

11;11,12

13;11,29

15;41,57  
 

Czylok A. -98

Czylok A. -97

Czylok A. -96

Czylok A. -95

Czylok A. -94

Dybała D. -98

Wojtyczka J. -97

Wojtyczka J. -96

Borowiecka D. -97

Zielińska A. -95  
1500

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   
kl     50

0;35,08

0;35,08

0;35,08

0;35,66

0;35,66

0;35,67

0;37,32

0;39,82

0;41,90

0;45,50 0;56,4
 

Szula A-09

Szula A-09

Szula A-09

Sołtysiak Patrycja-12

Sołtysiak Patrycja-12

Szula A-06

Szula Anna - 06

Szula A 04

Barańska M.-00

Figiel E. -82 Wadowska S. -80
100

1;14,75

1;14,75

1;14,75

1;16,49

1;16,92

1;18,32

1;20,56

1;26,70

1;31,40

1;46,06 2;08,20
 

Szula A-09

Szula A-09

Szula A-09

Szula A-08

Szula A-07

Szula A-06

Szula A 05

Szula A.-04

Figiel E. -83

Barańska M. -99 Kucia K.  -93
200

2;41,65

2;41,65

2;41,65

2;41,65

2;43,20

2;49,75

2;57,75

3;10,12

3;18,89

3;51,20  
 

Szula A-08

Szula A-08

Szula A-08

Szula A-08

Szula A-07

Szula A-06

Szula A -05

Szula A.-04

Figiel E. -83

Barańska M. -99  
grz  50

0,30;98

0,30;98

0,31;62

0,31;62

0;32,33

0;32,79

0;33,32

0;36,13

0;37,66

0;42,60 0;45,88
 

Wojtyczka J-01

Wojtyczka J-01

Piasecka M -06

Piasecka M -06

Piasecka M-05

Kisiel Monika -09

Zielińska A. -98

Fijałkowska M.- 00

Fijałkowska M.- 00

Nowok K. -79 Poradzisz M. -92
100

1;06,81

1;07,95

1;08,09

1;08,29

1;09,41

1;09,52

1;13,10

1;17,49

1;22,41

1;36,02 2;12,75
 

Piasecka M -09

Piasecka M -08

Zielinska A-01

Piasecka M-06

Piasecka M-05

Kisiel Monika 09

Zielińska A. -98

Fijałkowska M.- 00

Fijałkowska M.- 00

Wojtyczka J. -94 Joniec Patrycja- 06
200

2;21,84

2;22,25

2;24,10

2;27,07

2;27,07

2;26,36

2;40,35

2;52;16

2;58,40

3;27,28 4;28,76 
 

Piasecka M-09

Piasecka M-08

Piasecka M-07

Piasecka M-05

Piasecka M-05

Kisiel Monika 09

Kisiel Monika -08

Fijałkowska M.- 00

Fijałkowska M.- 00

Poradzisz M. -93  Kałużny Daria- 2011
mot  50

0;29,60

0;29,60

0;29,60

0;29,60

0;30,46

0;30,46

0;31,60

0;33,34

0;37,55

0;40,40 0;56,6
 

Wojtyczka J.-00

Wojtyczka J.-00

Wojtyczka J.-00

Wojtyczka J.-00

Fijałkowska M-03

Fijałkowska M. -03

Wojtyczka J. -97

Wojtyczka J. -96

Dybała D. -95

Sorek U. -85 Wadowska S. -80
100

1;04,68

1;04,68

1;04,68

1;04,68

1;06,75

1;07,53

1;10,11

1;16,04

1;32;27

1;48,40  
 

Dybała D. -00

Dybała D. -00

Dybała D. -00

Dybała D. -00

Dybała D. -99

Fijałkowska M. -03

Dybała D. -97

Wojtyczka J. -96

Kisiel Monika - 06

Dybala D. -94  
200

2;23,05

2;23,05

2;23,05

2;23,05

2;24,97

2;33,30

2;33,30

2;57,66

3;16,95

4;04,39  
 

Dybała D. -00

Dybała D. -00

Dybała D. -00

Dybała D. -00

Dybała D. -99

Dybała D. -97

Dybała D. -97

Masloch M. -98

Dybała D. -95

Dybala D. -94  
zm  100

1;06,41

1;07,56

1;07,15

1;07,21

1;09,61

1;10,84

1;12,86

1;16.62

1;25,69

1;34,00 1;56,56
 

Piasecka Marta- 09

Piasecka Marta- 08

Piasecka Marta- 07

Wojtyczka J. -00

Wojtyczka J. -99

Wojtyczka J. -98

Wojtyczka J. -97

Zielińska A. -97

Fijałkowska M.- 00

Figiel E. -82 Poradzisz M. -92
200

2;21,82

2;21,82

2;22,77

2;25,62

2;28,17

2;30,72

2;35,24

2;46,79

3;04,28

3;38,32  
 

Piasecka M-08

Piasecka M-08

Piasecka M-07

Wojtyczka J. -00

Wojtyczka J. -99

Wojtyczka J. -98

Wojtyczka J. -97

Wojtyczka J. -96

Zielińska A. - 96

Fijałkowska M. -99  
400

4;54,59

4;59,28

5;01,14

5;06,08

5;17,66

5;20,94

5;39,19

6;13,61

6;38,86

9;19,30  
 

Czylok A. -98

Piasecka Marta- 08

Piasecka M-07

Wojtyczka J. -00

Zielińska A. - 00

Wojtyczka J. -98

Zielińska A. -98

Wojtyczka J. -96

Dybała D. -95

Kasperczyk M -91  
100motyl

pletwy

      1;12,40

Laufer Dagmara-14

            2;08,16

Sołtysiak Ewa-14

 


 Rekordy Klubu Chłopców
 

 

18 lat

17 lat

16 lat

15 lat

14 lat

13 lat

12 lat

11 lat

10 lat

9 lat 8 lat

dow  50

0;23,89

0;24,41
0;24,41

0;25,02

0;25,84

0;27,48

0;28,38

0;30,10

0;32,94

0;34,50 0;40,20

 

Spławiński M. -03

Kisiel Adrian -09
Kisiel Adrian -09

Kudła Łukasz - 10

Jacek Błotko-16

Lubowiecki J -08

Joniec Artur-07

Gniewek Seweryn-16

Błotko Jacek-12

Politycki W. -82 Netreba I. -80

100

0;52,39

0;52;47

0;52;47

0;54,12

0;56,57

0;59,67

1;02,17

1;08,12

1;14,90

1;19,61 1;44,72

 

Psota I- 06

Kudła Łuksz-11

Kudła Łukasz -11

Kudła Łukasz -10

Politycki W. -87

Lubowiecki J- 08

Joniec Artur - 07

Gniewek Seweryn -16

Politycki W. -83

Kudła Ł.-04 Kurowski D. -98

200

1;52;16

1;52;16

1;54;06

1;55,01

2;00,00

2;10,82

2;15,35

2;23;77

2;42,89

2;59,32 4;33,76

 

Kudła Łukasz -12

Kudła Łukasz -12

Kudła Łukasz -11

Kudła Łukasz -10

Kudła Łukasz -09

Kwa¶niewski P.-01

Kudła Łukasz -07

Kudła Łukasz 06

Kudła Ł 05

Kudła Ł.-04 Ryczan J.-04

400

3;55,74

3;59,67

4;00,36

4;08,35

4;19,50

4;31,77

4;47,05

5;02,32

5;37,80

6;56,06  

 

Psota I.-05

Kudła Łukasz -12

Bladowski P. -00

Kudła Łukasz-10

Kudła Łukasz 09

Kudła Łukasz-08

Kudła Łukasz - 07

Kudła Łukasz - 06

Netreba I. -82

Kwa¶niewski P.-96  

800

8;12;51

8;27;07

8;27;07

8;43,20

8;52,99

9;26,16

9;39,54

10;42.79

11;53,73

   

 

Psota I.-06

Kudła Łukasz -11

Kudła Łukasz -11

Kudła Łukasz-10

Kudła Łukasz 09

Kudła Łukasz 08

Kudła Łukasz 07

Kudła Łukasz - 06

Kudła Ł -05

   

1500

15;40,31

15;40,31

16;06,03

16;32,47

16;59,37

18;03,10

18;52,16

22;00,44

 

   

 

Kudła Łukasz  2012 Kudła Łukasz  2012 Kudła Łukasz  2011

Kudła Łukasz 09

Kudła Łukasz 09

Kudła Łukasz 08

Kudła Łukasz- 07

Politycki W. -84

 

   

kl     50

0;28;73

0;29,06

0;29,86

0;30,26

0;30,98

0;33,26

0;36,45

0;38,77

0;40,58

0;46,68 0;49,0

 

Spławiński M. -03

Spławiński M. -98

Spławiński M. -97

Nowak Patryk - 10

Nowak Patryk 09

Nowak Patryk -08

Nowak Patryk - 07

Spławiński M. -92

Spławiński M. -91

Spławiński M. -90 Strzelczyk K. -79

100

1;02;38

1;03,47

1;05,23

1;05,57

1;07,99

1;11,85

1;19,19

1;23;95

1;32,02

1;42,40  

 

Spławiński M. -03

Spławiński M. -98

Spławiński M. -97

Nowak Patryk - 10

Nowak Patryk -09

Nowak Patryk 08

Nowak Patryk - 07

Gniewek Seweryn 16

Spławiński M. -91

Strzelczyk K. -80  

200

2;15,06

2;19,48

2;23,99

2;26,49

2;32,49

2;39,40

2;48,13

3;03,39

3;19,71

4;00,57  

 

Spławiński M. -98

Spławiński M. -98

Spławiński M. -97

Nowak Patryk-10

Nowak Patryk-09

Flak A. -92

Flak A. -91

Laskowski Ł. -94

Spławiński M. -91

Kluska P.. -03  

grz  50

0,26;02
0;26,02
0;26,74

0;28,50

0;29;96

0;30;73

0;33,11

0;36,12

0;38;72

0;38,80 0;45,80

 

Kisiel Adrian-10

Kisiel Adrian-10

Kisiel Adrian-09

Malec Kamil -07

Filus S-06

Filu¶ S.-05

Malec K.-04

Joniec Artur 06

Kowalski P.-00

Politycki W. -82 Młot P. -78

100

0;55,56
0;55,56
0;55,56

1;00;63

1;01;92

1;06,78

1;10,11

1;15,20

1;25,95

1;33,87 1;59,72

 

Kisiel Adrian -09

Kisiel Adrian -09

Kisiel Adrian -09

Filu¶ S-07

Filu¶ S-06

Malec K.-05

Malec K.-04

Politycki W. -84

Zandecki T. -84

Laskowski Ł. -92 Kokot P. -98

200

1,59;91

2;01,61

2;01,61

2;11,54

2;12,63

2;22,88

2;31,34

2;47,96

2;55,78

3;30,54  

 

Kisiel Adrian -11

Kisiel Adrian -09

Kisiel Adrian -09

Filu¶ S.-07

Filu¶ S.-06

Filu¶ S.-05

Malec K.-04

Kisiel A.-04

Kowalski P.-00

BłotkoJacek -2011  

mot  50

0;25;22

0;25;22

0;25;51

0;26;67

0;27,54

0;29,07

0;31,77

0;33,93

0;37,93

0;41,20  

 

Kudła Łukasz-12

Kudła Łukasz-12

Kudła Łukasz-11

Kudła Łukasz-10

Kudła Łukasz-09

Nowak Patryk 08

Joniec Artur - 07

Joniec Artur 06

Kudła Ł-05

Kudła Ł.-04  

100

0;54,79

0;54,79

0,56;08

0,58;43

1;02,18

1;05,60

1;10,01

1;17,07

1;25,76

1;57,08  

 

Kudła Łukasz-12

Kudła Łukasz-12

Kudła Łukasz-11

Kudła Łukasz-10

Kudła Łukasz-09

Joniec Artur-08

Joniec Artur- 07

Joniec Artur- 06

Kudła Ł- 05

Kurowski D. -99  

200

2;03;41

2;03;41

2;05,51

2;12,64

2;17,95

2;26,42

2;40,99

2;54,91

3;24,16

   

 

Kudła Łukasz-12

Kudła Łukasz-12

Kudła Łukasz-11

Kudła Łukasz-10

Kudła Łukasz-09

Joniec Artur -08

Kudła Łukasz - 07

Kudła Łukasz - 06

Kudła Ł -05

   

zm  100

0;58;98

1;00,60

1;00,60

1;02;93

1;05,62

1;07,25

1;11,60

1;17,15

1;24,60

1;34,30 1;37,0

 

SpławińskiM-03

Bladowski P. -00

Bladowski P. -00

Nowak Patryk -10

Joniec Artur- 09

Joniec Artu- 08

Joniec Artur - 07

Gniewek Seweryn 16

Kudła Ł-05

Zawadzki A. -79 Młot P. -78

200

2;06,28

2;06,28

2;08,86

2;15,56

2;19,87

2;26,06

2;30,55

2;50;02

3;08,85

3;51,47  

 

Bladowski P. -02

Bladowski P. -02

Bladowski P. -00

Filus S -07

Filus S - 06

Filu¶ S 05

Joniec Artur-07

Gniewek Seweryn 16

Kurowski D.-00

Kurowski D. -99  

400

4;28,11

4;34,32

4;34,32

4;49,22

5;02,05

5;09,90

5;33,86

5;52,16

6;41;41

   

 

Bladowski P. -02

Bladowski P.-00

Bladowski P. -00

Bladowski P. -99

Joniec Artur 09

Joniec Artur 08

Kudła Łukasz- 07

Kudła Łukasz - 06

Błotko Jacek-12

   
100motyl pletwy       1;04,23

Olejnik Marcin- 14

    1;09,26

Adamski Jakub- 14

1;11,51

Solecki Kamil-14

  2;18,26

Laufer Szymon-14

 

 
sztafeta 4x50 zm open 2;04,61 2012r. Gębal Jacek, Orawczak Mateusz, Grotek Łukasz, Skarwinkiewicz Wiktor
sztafeta 4x50 zm  mix open 2;17,50 2014r. Ciszek Krystian, Laufer Dagmara, Karlińska Paulina, Olejnik Marcin




Zespół Szkół Sportowych
w Mysłowicach Faks; (032) 222-28-05
ul. Gwarków 1Tel.; (032) 222-31-58
41-400 Mysłowice E-mail; leokadiap@poczta.onet.pl
Je¶li masz jakie¶ pytania napisz do nas
  Copyright © 2002 - Leokadia Poradzisz