I  WTK  Żaków w tenisie stołowym

Dnia 12.10.2003 r., w Gliwicach, odbył się I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Żaków w tenisie stołowym. W imprezie uczestniczyło  92 zawodników, w tym 11 uczniów naszej szkoły. W kategorii żaczek wystartowały : Julia Knap, zdobywając 4 miejsce w turnieju, Daria Mazur - zajęła 17 miejsce, Patrycja Fabian i Natalia Hanzel wywalczyły pozycję w przedziale 25-32, Kamila Kurowska - zajęła 33 lokatę. W grupie chłopców, najlepszym zawodnikiem naszej szkoły okazał się Andriej Fomin, zajmując 17 miejsce. Łukasz Cembrzyński, Łukasz Szylin i Maciej Dorociński wywalczyli pozycję w przedziale 33-40,natomiast Mateusz Sójka i Sebastian Habryka uzyskali miejsce 49-55.

Julia Knap
Daria Mazur
Andriej Fomin
II miejsce drużyny

II  WTK  ŻAKÓW I SKRZATÓW W TENISIE STOŁOWYM

Dnia 11.11.2003 r., w Gliwicach, odbył się II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Żaków i Skrzatów w tenisie stołowym.

Wśród uczniów naszej szkoły, w kategorii żaczek wystartowała Julia Knap - zdobywając 5 miejsce w turnieju. Dużą niespodziankę sprawiła Daria Mazur, która zajmując 8 miejsce poprawiła swój wynik z ostatniego turnieju o 9 miejsc. Sukces odniosła także Natalia Hanzel zdobywając 13 lokatę (w I turnieju znalazła się w przedziale 25-32). Kolejna uczennica ZSS - Kamila Kurowska - w kategorii żaczek zajęła miejsce 25-32.

W grupie chłopców, najlepszym zawodnikiem naszej szkoły okazał się Andriej Fomin, zdobywając 17 miejsce. Łukasz Szylin zajmując 25 lokatę poprawił swoją pozycję z ostatniego turnieju o 8 miejsc. Łukasz Cembrzyński, Sebastian Habryka, Maciej Dorociński i Mateusz Sójka  znaleźli się w przedziale 33-48.

W kategorii skrzatek ( rocznik 1996 ) 5 miejsce w turnieju zajęła uczennica naszej szkoły – Monika Kisiel, po raz pierwszy biorąc udział w zawodach.

Kurowska Kamila
Hanzel Natalia
Grupa z trenerką
Kisiel M z prawej

MISTRZOSTWA ŚLĄSKA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH w tenisie stołowym

Dnia 22.10.2003 r., w Jastrzębiu Zdroju, odbyły się  Mistrzostwa Śląska Szkół Podstawowych w tenisie stołowym. W zawodach wystartowali uczniowie klas od I do III, wśród których naszą szkołę reprezentowali : Kamila Kurowska, Natalia Hanzel, Sylwia Kargul, Paulina Partyka, Agnieszka Jasik, Andriej Fomin, Sebastian Habryka, Krzysztof Świerczek, Michał Słupski, Kordian Goj.

SERWIS  FOTOGRAFICZNY:

tenis 1 zdj. Zawodniczki witają się przed rozpoczęciem pojedynku. To pierwszy turniej Agnieszki Jasik (z lewej), mimo to niewielki stres nie przeszkodził jej wygrać jednej partii, dzięki czemu zajęła 9 miejsce.

tenis 2 zdj.   Michał Słupski pokonuje przeciwnika bez najmniejszych problemów, nie przegrywając nawet seta. Turniej zakończył zajmując 8 miejsce.

tenis 3 zdj. Kordian Goj do każdej partii podchodził skoncentrowany i przygotowany do walki , w turnieju zajął 9 miejsce

tenis 4 zdj. Paulina Partyka zajęła 8 miejsce , podobnie jak Agnieszka, po raz pierwszy biorąc udział w zawodach.

tenis 5 zdj. Na zdjęciu Krzysiu Świerczek w turnieju zajął 17 lokatę

tenis 6 zdj. Zdobycie 7 miejsca jest dla Sebastiana Habryki dużym sukcesem, gdyż poziom zawodników był naprawdę wysoki

tenis 7 zdj. Sylwia Kargul, startując po raz pierwszy w zawodach rangi wojewódzkiej, zajęła 13 miejsce

tenis 8 zdj. Na zdjęciu Andriej Fomin (z lewej) wygrywa ostatni pojedynek turnieju, zdobywając 5 miejsce

tenis 9 zdj. Najlepsze zawodniczki turnieju otrzymały dyplomy i medale, wśród nich Kamila Kurowska (trzecia z prawej) zdobywając srebrny medal, a Natalia Hanzel zajęła IV miejsce (pierwsza z prawej)

tenis 10 zdj. Pierwszy medal Kamili Kurowskiej

tenis 11 zdj. Uczniowie naszej szkoły w punktacji zespołowej klas III zajęli I miejsce, a w klasach II zajęli IV miejsce.

tenis 12 zdj. Na zdjęciu wszyscy uczestnicy mistrzostw, którzy dzielnie reprezentowali naszą szkołę, wraz z nauczycielem.