I  WTK  Żaków w tenisie stołowym

 

         Dnia 12.10.2003 r., w Gliwicach, odbył się I Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Żaków w tenisie stołowym. W imprezie uczestniczyło  92 zawodników, w tym 11 uczniów naszej szkoły. W kategorii żaczek wystartowały : Julia Knap, zdobywając 4 miejsce w turnieju, Daria Mazur - zajęła 17 miejsce, Patrycja Fabian i Natalia Hanzel wywalczyły pozycję w przedziale 25-32, Kamila Kurowska - zajęła 33 lokatę. W grupie chłopców, najlepszym zawodnikiem naszej szkoły okazał się Andriej Fomin, zajmując 17 miejsce. Łukasz Cembrzyński, Łukasz Szylin i Maciej Dorociński wywalczyli pozycję w przedziale 33-40,natomiast Mateusz Sójka i Sebastian Habryka uzyskali miejsce 49-55.

ten1.jpg
Julia Knap
ten2.jpg
Daria Mazur
ten3.jpg
Andriej Fomin
ten4.jpg
II miejsce drużyny

II  WTK  ŻAKÓW I SKRZATÓW W TENISIE STOŁOWYM

 

         Dnia 11.11.2003 r., w Gliwicach, odbył się II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Żaków i Skrzatów w tenisie stołowym.

Wśród uczniów naszej szkoły, w kategorii żaczek wystartowała Julia Knap - zdobywając 5 miejsce w turnieju. Dużą niespodziankę sprawiła Daria Mazur, która zajmując 8 miejsce poprawiła swój wynik z ostatniego turnieju o 9 miejsc. Sukces odniosła także Natalia Hanzel zdobywając 13 lokatę (w I turnieju znalazła się w przedziale 25-32). Kolejna uczennica ZSS - Kamila Kurowska - w kategorii żaczek zajęła miejsce 25-32.

W grupie chłopców, najlepszym zawodnikiem naszej szkoły okazał się Andriej Fomin, zdobywając 17 miejsce. Łukasz Szylin zajmując 25 lokatę poprawił swoją pozycję z ostatniego turnieju o 8 miejsc. Łukasz Cembrzyński, Sebastian Habryka, Maciej Dorociński i Mateusz Sójka  znaleźli się w przedziale 33-48.

W kategorii skrzatek ( rocznik 1996 ) 5 miejsce w turnieju zajęła uczennica naszej szkoły – Monika Kisiel, po raz pierwszy biorąc udział w zawodach.

wtk4.jpg
Kurowska Kamila
wtk2.jpg
Hanzel Natalia
wtk3.jpg
Grupa z trenerką
wtk1.jpg
Kisiel M z prawej

MISTRZOSTWA ŚLĄSKA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH w tenisie stołowym

 

Dnia 22.10.2003 r., w Jastrzębiu Zdroju, odbyły się  Mistrzostwa Śląska Szkół Podstawowych w tenisie stołowym. W zawodach wystartowali uczniowie klas od I do III, wśród których naszą szkołę reprezentowali : Kamila Kurowska, Natalia Hanzel, Sylwia Kargul, Paulina Partyka, Agnieszka Jasik, Andriej Fomin, Sebastian Habryka, Krzysztof Świerczek, Michał Słupski, Kordian Goj.

SERWIS  FOTOGRAFICZNY:

tenis 1.jpg
tenis 1.jpg
tenis 2.jpg
tenis 2.jpg
tenis 3.jpg
tenis 3.jpg
tenis 4.jpg
tenis 4.jpg
tenis 5.jpg
tenis 5.jpg
tenis 6.jpg
tenis 6.jpg
tenis 7.jpg
tenis 7.jpg
tenis 8.jpg
tenis 8.jpg
tenis 9.jpg
tenis 9.jpg
tenis 10.jpg
tenis 10.jpg
tenis 11.jpg
tenis 11.jpg
tenis 12.jpg
tenis 12.jpg

 

tenis 1 zdj. Zawodniczki witają się przed rozpoczęciem pojedynku. To pierwszy turniej Agnieszki Jasik (z lewej), mimo to niewielki stres nie przeszkodził jej wygrać jednej partii, dzięki czemu zajęła 9 miejsce.

tenis 2 zdj.   Michał Słupski pokonuje przeciwnika bez najmniejszych problemów, nie przegrywając nawet seta. Turniej zakończył zajmując 8 miejsce.

tenis 3 zdj. Kordian Goj do każdej partii podchodził skoncentrowany i przygotowany do walki , w turnieju zajął 9 miejsce

tenis 4 zdj. Paulina Partyka zajęła 8 miejsce , podobnie jak Agnieszka, po raz pierwszy biorąc udział w zawodach.

tenis 5 zdj. Na zdjęciu Krzysiu Świerczek w turnieju zajął 17 lokatę

tenis 6 zdj. Zdobycie 7 miejsca jest dla Sebastiana Habryki dużym sukcesem, gdyż poziom zawodników był naprawdę wysoki

tenis 7 zdj. Sylwia Kargul, startując po raz pierwszy w zawodach rangi wojewódzkiej, zajęła 13 miejsce

tenis 8 zdj. Na zdjęciu Andriej Fomin (z lewej) wygrywa ostatni pojedynek turnieju, zdobywając 5 miejsce

tenis 9 zdj. Najlepsze zawodniczki turnieju otrzymały dyplomy i medale, wśród nich Kamila Kurowska (trzecia z prawej) zdobywając srebrny medal, a Natalia Hanzel zajęła IV miejsce (pierwsza z prawej)

tenis 10 zdj. Pierwszy medal Kamili Kurowskiej

tenis 11 zdj. Uczniowie naszej szkoły w punktacji zespołowej klas III zajęli I miejsce, a w klasach II zajęli IV miejsce.

tenis 12 zdj. Na zdjęciu wszyscy uczestnicy mistrzostw, którzy dzielnie reprezentowali naszą szkołę, wraz z nauczycielem.Zespół Szkół Sportowych
w Mysłowicach Faks: (032) 222-28-05
ul. Gwarków 1Tel.: (032) 222-31-58
41-400 MysłowiceE-mail: leokadiap@poczta.onet.pl
Jeśli masz jakieś pytania napisz do nas
  Copyright © 2002 - Leokadia Poradzisz