AEROBIC


      Tradycją naszej szkoły są coroczne konkursy aerobicu. Z inicjatywy pani mgr Justyny Wojak również w tym roku dnia 20.04 2004r.udało się przeprowadzić tą sportową imprezę.
Tym razem do konkursu przystąpiły tylko drużyny żeńskie ze szkoły podstawowej. Dziewczęta już od kilku miesięcy przygotowywały się do tych zawodów.
Nagrodą dla najlepszych drużyn była możliwość startu w miejskim konkursie aerobiku, który odbędzie się 23.04 2004r.
Wśród uczennic z klas V i VI najlepsze wystepy zaprezentowały dziewczęta z klasy VIb w składzie: Hernas Dżesika, Karbownik Samanta, Soja Monika, Szylin Paulina.
Drugą lokatę zdobyły dziewczęta z klasy VIa w składzie: Kwaśniewska Monika, Piasecka Marta, Masloch Paulina, Szula Paulina.
Natomiast z klas młodszych wygrały dziewczęta z klasy IV a: Letki Barbara i Gniełka Barbara, które ujęły juri wielkim poczuciem humoru i zastosowaniem ciekawych rozwiązań układów gimnastycznych.
Wszystkie wymienione wyżej drużyny będą reprezentowały naszą szkołę na miejskim konkursie aerobiku.
Komisja sędziowska wyróżniła również dziewczęta z klasy VIc, oraz IV b.
Dziewczynki z gimnazjum również mogly się pochwalić swoimi umiejętnościami w występach pokazowych.
Najlepiej wszystkim podobał się występ drużyny z klasy Ia w składzie: Iza Błaszczyk, Dagmara Jamróz, Asia Jamróz, Natalia Janota, Paulina Polewka, Ewelina Szylin

I Miejski Konkurs Aerobiku

Dnia 23 04 2004 zaraz po Inauguracji Dni Olimpijczyka odbył się miejski turniej aerobiku.
Brało w nim udział 22 drużyn z dziewięciu Mysłowickich Szkół Podstawowych.
Rywalizacja była zacięta.
Każda drużyna chciała wygrać, lecz sztuka ta udała się drużynie ze SP 9 w składzie: Agnieszka i Aleksandra Mendyka. Dziewczynki wykazały się bardzo dobrym przygotowaniem gimnastycznym , które nabyły na treningach dżudo. Mimo młodego wieku II i V klasa szkoły podstawowej udało się im pokonać starsze rywalki dzięki fantastycznej grze aktorskiej oraz bardzo dobremu poczuciu rytmu. Siostrom w przygotowaniach do konkursu pomagała mama oraz nauczycielka pani Agnieszka Urban.

II miejsce zajęły uczennice Zespołu Szkół Sportowych w składzie;: Karbownik Samanta, Soja Monika, Szylin Paulina, Hernas Angelika.

III miejsce przypadło dziewczynkom z SP 3 (Bluj Beata, Rutkowska Dagmara, Skrzydlewska Magdalena, Flaiszer Sabina, Ślęzak Magdalena, Sowa Magdalena) oraz drugiej druzynie z ZSS Myslowice w skladzie(Piasecka Marta, Masloch Paulina, Szula Paulina, Kwaśniewska Monika) Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy pani mgr Justynie Wojak za przygotowanie i przeprowadzenie konkursu. Mamy nadzieję , że przejdzie on do tradycji i będzie się odbywał co rok.Zespół Szkół Sportowych
w Mysłowicach Faks: (032) 222-28-05
ul. Gwarków 1Tel.: (032) 222-31-58
41-400 MysłowiceE-mail: leokadiap@poczta.onet.pl
Jeśli masz jakieś pytania napisz do nas
  Copyright © 2002 - Leokadia Poradzisz